Проект Модель ООН - "МАГАТЕ - Міжнародна агенція з атомної енергії"

Тема цьогорічного проекту Модель ООН - "МАГАТЕ - Міжнародна агенція з атомної енергії".

Делегація нашої школи представляє Іспанію, у складі делегації: Фабрика Катерина (11-А), член Ради Безпеки, Білозор Даніл (10-А), член комісій з прав людини, Лищенко Яна (10-А), експертка у політичних питаннях, Зборовський Олексій (8-В), ВООЗ. Спеціальні кореспонденти - Анна Опрофат та Анастасія Устьян (9-А).

Модель ООН - освітня рольова гра, в ході якої імітується засідання різних органівсистеми ООН. ЇЇ учасники виступають в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному в ООН.За рахунок імітації діяльності ООН, на прикладі роботи різних органів організації, учасники дізнаються про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх вирішення ООН.«Модель ООН. Черкаси-2019» проходить за ініціативи лідерів учнівського самоврядування, міської Учнівської міжпарламентської асамблеї та підтримки Черкаського міського методичного кабінету установ освіти, департаменту освіти та гуманітарної політики.